Dawid Urban

Przewodniczący Rady Nadzorczej

d.urban@dobraforma.com

Wojciech Paczka

Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu

w.paczka@dobraforma.com

Maciej Kotowski

Dyrektor Strategiczny, Członek Zarządu

m.kotowski@dobraforma.com

Tomasz Witczak

Dyrektor Handlowy

t.witczak@dobraforma.com

Filip Ziółek

Dyrektor ds. Projektów HoReCa

f.ziolek@dobraforma.com

Hubert Łupina

Dyrektor Operacyjny

h.lupina@dobraforma.com

Bogna Piechocka

Design Manager

b.piechocka@dobraforma.com

Marta Paczka

Menedżer Marketingu

m.lesniczak@dobraforma.com

Blanka Piechota

Menedżer Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

b.piechota@dobraforma.com

Iwona Gacek

Specjalistka ds. Obsługi Klienta

i.gacek@dobraforma.com

Renata Jabłońska

Specjalistka ds. Obsługi Klienta

r.jablonska@dobraforma.com