Dawid Urban

Przewodniczący Rady Nadzorczej

d.urban@dobraforma.com

Piotr Kwiatkowski

Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu

p.kwiatkowski@dobraforma.com

Paul M. Ryterski

Doradca Zarządu

p.ryterski@dobraforma.com

Mateusz Łakomy

Dyrektor Handlowy

m.lakomy@dobraforma.com

Paweł Batiożko

Dyrektor Produkcji

p.batiozko@dobraforma.com

Michał Marciniak

Dyrektor ds. Technicznych

m.marciniak@dobraforma.com

Stanisław Czaja

Menedżer Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów HoReCa

s.czaja@dobraforma.com

Filip Ziółek

Menedżer Sprzedaży HoReCa

f.ziolek@dobraforma.com

Renata Jabłońska

Koordynator Działu Produkcji i Sprzedaży

r.jablonska@dobraforma.com

Marta Kruk

Specjalista ds. aministracyjnych

m.kruk@dobraforma.com

Karolina Iwanowska

Specjalista ds. Księgowości

k.iwanowska@dobraforma.com