Hotel Pod Jedlami

Dostawa mebli do kolejnego obiektu hotelowego w miejscowości Wisła.

Restauracja KFC Wrocław Żmigrodzka

Dostawa i montaż mebli w restauracji we Wrocławiu zakładała ultra krótki termin na wykonanie instalacji. Pomimo udziału w produkcji różnych materiałów: sklejki, forniru, Corianu, stali, szkła, elementów tapicerowanych zrealizowaliśmy plan zgodnie z harmonogramem klienta.

FourSide Hotel Centro

Hotel FourSide w Salzburgu wyróżnia się ciekawym designem, który nawiązuje do krajobrazu Nadrenii. Spacerując historycznymi ścieżkami między renesansowymi i barokowymi budynkami w centrum miasta, atmosfera hotelu pozwoli Ci poczuć „ducha alpejskiego”. Ciepło drewna i szlachetne materiały; dobrana kolorystyka i lekka koncepcja aranżacji wnętrz; zaskakujące motywy zwierząt i kamienia, to detale, którym staraliśmy się sprostać w tym projekcie premium o wysokich standardach.

Lighthouse Hotel Büsum

Hotel w północnych Niemczech charakteryzuje portowy styl. Naszymi meblami staraliśmy się oddać wizję architekta, któremu zależało, by stworzyć przestrzeń przytulną, ale i z charakterem. Krótko mówiąc: nordycka uczciwość i nowoczesna elegancja.

Denon Store Budapeszt

DENON to marka, której nie trzeba przedstawiać nie tylko audiofilom. Nie wszyscy wiedzą, że japońska firma działająca w branży audio i audio wideo, której nazwa pochodzi od połączenia słów Denki Onkyo została utworzona w 1939 roku. Dostawa mebli do sklepu w Budapeszcie to nie jedyny projekt do tej marki, który mamy w planach.

Lobby Hotel Korona Wrocław

Wykonaliśmy panele fornirowane i drzwi ukryte w Lobby Hotelu Korona we Wrocławiu. Nowoczesny design i sprawdzona klasyka idealnie zafunkcjonowały w tej realizacji. Jeśli jesteś ciekaw jak presentują się nasze rozwiąznia odwiedź stronę: https://koronahotel.com.pl/galeria

Hotel Sheraton Poznań

Sheraton Poznan Hotel – pięciogwiazdkowy hotel w Poznaniu należący do grupy Marriott International. Jest jednym z czterech hoteli sieci Sheraton w Polsce. Ośmiopiętrowy hotel dysponuje 180 pokojami, w tym 12 apartamentami (największy ok. 100 m²), restauracją „Rynek” z otwartą kuchnią i pubem „SomePlace Else”. Posiada piętro konferencyjno-bankietowe z podzielnym centrum konferencyjnym o łącznej powierzchni 340 m². Dla stałych gości hotelu przeznaczone jest tzw. „Piętro Klubowe” (6. piętro), które oferuje pokoje o podwyższonym standardzie. Dobra Forma miała przyjemność zrealizować meble do części wspólnych tego obiektu.

Restauracja KFC Ryga

KFC Galeria Akropole Riga

Hampton by Hilton – Poznań

Wyposażenie części wspólnych w hotelu Hampton by Hilton w Poznaniu.

Dom jednorodzinny – Wielkopolska

Wyposażenie domu jednorodzinnego w Wielkopolsce.

Restauracja – Szwecja

Wnętrze restauracji typu fast food w Szwecji.

Restauracja KFC – Dania

Produkcja, transport i montaż mebli w restauracji KFC w Danii.

Atrium Targówek – Warszawa

Dekoracyjne panele ścienne w galerii Atrium Targówek.

Veoli Clinic – Gdynia

Wyposażenie kliniki medycyny estetycznej Veoli Clinic w Gdyni.