Biuro – St. Julian’s, Malta

Wyposażenie biura w St. Julian’s na Malcie.

APA – Gliwice

Wyposażenie siedziby firmy APA sp. z o.o. w Gliwicach. Realizacja obejmowała m.in. ladę recepcyjną oraz zabudowę pod indywidualny projekt, a także panele ścienne BASIC.

Bank Spółdzielczy – Niemodlin

Kompleksowe wyposażenie i modernizacja Działu Obsługi Klienta i biur Banku Spółdzielczego w Namysłowie – oddział w Niemodlinie, zrealizowane we współpracy z Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Handlowo-Usługowym „DOM” z Opola.

MultiMasz

Lada recepcyjna indywidualnego projektu wykonana dla firmy MultiMasz – dostawcy maszyn i części zamiennych z Bralina.

 

Instytut Mechaniki – Jelcz-Laskowice

Wyposażenie Instytutu Mechaniki w Jelczu-Laskowicach.

Realizacja obejmowała wyposażenie gabinetów, sali konferencyjnej, recepcji oraz aneksu kuchennego.

GiB Meble

Wyposażenie siedziby firmy GiB Meble obejmujące gabinet, salę konferencyjną, pokoje pracownicze i stanowiska obsługi klienta.

 

Stolmer

Wyposażenie sali konferencyjnej, gabinetów menedżerskich i stanowisk obsługi klienta.

Anixe

Panele ścienne wykonane na zamówienie firmy Anixe.

 

DOM

Tworzenie swojego idealnego miejsca do życia to droga pełna ekscytacji. Marka Dobra Forma została stworzona po to, aby Ci w niej towarzyszyć. Jak? Kompleksowo.

PFLEIDERER Grajewo

Wyposażenie wnętrz biur zarządu firmy PFLEIDERER, lidera produkcji płyt meblowych i laminatów HPL w Europie.

Benix style furniture

Kompleksowe wyposażenie wnętrz siedziby firmy BENIX. Zakres naszych prac obejmował dostarczenie i montaż mebli, krzeseł, wykładzin, tapet i paneli ściennych.

KGHM Polska Miedź S.A. – Sala Wyżykowskiego – Lubin

Zakres naszych prac obejmował wykonanie paneli ściennych fornirowanych, paneli MDF, paneli teflonowych, lady cateringowej oraz lady w szatni. W ramach tego zadania wykonaliśmy również drzwi o wysokości 460 cm, które stanowią obudowę (maskownicę) składanej ściany DORMA.

CHIC Group – Ostrzeszów, 2014

Początek 2014 r. to koniec drugiego etapu inwestycji CHIC Group w Ostrzeszowie. Inwestycja poszerzyła się o halę magazynowo-biurową, którą z powodzeniem wyposażyliśmy w meble. Zakres naszych prac objął pomieszczenia biurowe, salę szkoleniową oraz pomieszczenia socjalne z jadalnią.

CHIC Group – Ostrzeszów, 2013

Meble recepcyjne i meble konferencyjne dla CHIC Group w Ostrzeszowie. Kompleksowe wyposażenie biurowca firmy CHIC Group.

TERMA BANIA – Białka Tatrzańska

Dobra Forma w góralskim stylu dostarczyła lady recepcyjne i barowe do popularnego kompleksu basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej. Wszystkie elementy wykonane zostały na podstawie projektów architekta. Co istotne, fronty lad wykończone zostały naturalnymi drewnianymi deskami.